EXPOMET, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
EXPOMET, UAB

EXPOMET, UAB

Industria, prodhimi, Materialet e mbeturinave, Metal blerjen up, Metalike dhe metalike produktet, Pajisje

Savanorių pr. 174A
LT-03153, Vilnius, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 302343029
Kodi vat: 100004765418
Ss code siguruesi: 2018102
Ore pune
I-V 9:00-17:00
VI 9:00-13:00

- EXPOMET, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Degët


EXPOMET, UAB metalo laužo supirkimo aikštelė
EXPOMET, UAB metalo laužo supirkimo aikštelė
Kalvarijų g. 125, LT-08221
Vilnius, Lituani
rodyklė
EXPOMET, UAB metalo laužo supirkimo aikštelė
EXPOMET, UAB metalo laužo supirkimo aikštelė
Laisvės pr. 60, LT-05120
Vilnius, Lituani
rodyklė
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


SUBARĖ, UAB
ADMERA, UAB
KERATAS, UAB
ANTRITEKSA, UAB
SAUDUVA, UAB
TAURAGĖS AGROTECHNIKA, UAB
RB BALTIC, UAB
BLANCOMET, UAB tauriųjų metalų supirktuvė, biuras
S. Pakarklio įmonė
NORD PROFIL, UAB
METEKO, UAB
ALVIMETA, UAB
LYTAGRA, AB
PRESTĖJA, UAB
GERUNDA, UAB
RUUKKI LIETUVA, UAB Centrinis biuras
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi EXPOMET, UAB Karte biznesi